top of page
  • Yazarın fotoğrafıSefa Züccaciye

Anneler Gününde Perotti

Herkese Merhaba, Anneler Günü Mayıs ayının ikinci pazar gününde kutlanan özel bir gündür. Anneler günü, annelerimizin ve en az annelerimiz kadar hayatlarında fedakarlıklarını gösteren, yüreklerinde bulunan kocaman sevgiyi her canlının ihtiyacına açan herkesin günüdür.

İlk olarak 1908'de Anna Jarvis tarafından ABD'de kutlandı ve o zamandan beri dünya genelinde yaygınlaştı.

Annelerimize hediye almak için fikre ihtiyaç duyuyorsanız işte sizlere Perotti ürünlerinden hazırladığımız hediye fikirleri. :)


1- Çay, Kahve ve Daha Fazlası;


Türk Kahvesi veya diğer diğerler fark etmeksizin her çeşit kahveyi günün her saati tüketen annelerimiz için Perotti Porselen Kupalarımızı keşfetmek ister misiniz?


Adına özel harfli kupalarımızla özel hissettirebilirsiniz.

Renkli yaşamayı seven annelerimize Perotti Aurora Color Porselen kupalarımız


Peki ya burçları takip etmeyi seven annelerimiz için? Bütün burçların yer aldığı Perotti Miguel Zodiac Porselen kupalarımız mevcut.


Türk Kahvesinden vazgeçmeyen annelerimiz için Mono Tekli Fincan serisine bakmalısınız.

Porselenden ziyade cam grubuna ilgi duyanlar için tabii ki Perottinin geniş ürün yelpazesinde yer var. :)


Perotti Double Wall Harfli Kupalarımızla annelerinizin her yudumunda sizi hatırlamasını sağlayın.


Sadece kahve değil aynı zamanda meşrubat tüketmeyi seven annelerimiz içinde alternatif oluşturmaktadır.

Nostaljinin günümüze yansıması, bulunduğu her ortama şıklık getiren Perotti Kristal Grubu anneler günü için ideal hediye seçenekleri arasında yer almalıdır.2- Banyo Grubu


Anneler gününde banyo seti mi alınır? Perotti Diamond kalitesinde ise tabii ki alınır...

Diamond kalitesinde bir banyo seti hangi annenin hayali değildir ki?Perotti Lisbone banyo setlerini es geçmeyelim. Dokusu ve tarzıyla zamana mekan okuyacağı kesin...3- Ev Dekorasyonu


Anılarımızı saklamak için sürekli fotoğraf çekiyoruz. Bir kaç yıl öncesine kadar çekilen fotoğraflar evlerimizin en güzel köşelerini süslemekteydi. Hala günümüzde mutlu anılarını sergilemekten vazgeçmeyen annelerimiz için Perotti Çerçeveler çok hoş ve duygusal bir hediye seçeneği olacaktır.Perotti Home oda kokularımızla ilgili yazılan blog yazımıza ulaşmak için tıklayın.

Oda kokusu aile bağlarının güçlendirilmesi için etkili bir hediye seçeneği oluşturur.


Annelerimizin fedakarlığını hiçbir hediye karşılayamaz ancak bizlerden ufak bir hediyenin annelerimizin yüzünde gülümsemeye sebep olması paha biçilemez mutluluktur. Tüm annelerin, anne adaylarının ve bir canlıya annelik yapan, anne kelimesinin karşılığını taşıyan herkesin Anneler Gününü Kutlarız. İyi ki varsınız.
Son Yazılar

Hepsini Gör

25 Ekim Dünya Makarna Günü

Makarna gününde yapılacak makarnalar için Perotti ürünlerinin kullanım fikirleri yazımızda yer almaktadır.

Comments


bottom of page