top of page

CEO Mesajı

WhatsApp Image 2022-12-02 at 15.50.09.jpeg

         Değerli iş ortaklarımız ve çalışma arkadaşlarım,

  Aralık 2019 tarihinden bugüne insanlık zor bir dönemden geçiyor. Pandemi sonrası dünyada baş gösteren ekonomik krizin etkileri 2022 yılında en üst seviyeye çıktı. Enflasyondaki artış, dövizin yükselmesi, işsizliğin artması, alım gücünün düşmesi ülkemizi de olumsuz etkiledi.

 

 Uluslararası kuruluşlar ekonomik iyileşmenin gerçekleşmeye başladığını gösterse de bu durum ülkeler arasında farklılık gösteriyor. Ülkemizin toparlanma sürecine girdiğini, olumsuzlukların geride kalmaya başladığını gözlemlediğimiz bugünlerde 2023’te sürdürülebilir bir gelişme için umut verici adımlar atılacağından eminiz.

  2000’li yılların başında İSTOÇ’ta başladığımız maceramıza 24 Haziran 2022'den beri  yeni merkez binamız olan Perotti Plaza’da devam ediyoruz. Pandemi ve ekonomik kriz sürecini bahane ederek hiçbir çalışma arkadaşımızla yollarımızı ayırmadığımız gibi her geçen gün personel sayımızı da artırmaya sürdürüyoruz.

  Züccaciye sektörüne yeni ürünler, yeni tasarımlar katarak büyümeye devam ediyoruz. 2022 itibariyle Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde tescilli marka sayımız 20’ye, tescilli endüstriyel tasarım sayımız ise 100’e ulaştı. Ayrıca ana markamız Perotti uluslararası alanda da marka tescili alarak korunmaya başladı.

  Her geçen gün Türkiye’nin ekonomik büyümesi için var gücümüzle çalışıyoruz. 13 yıllık geçmişimizle sektörde takip edilen, izlenen ve örnek alınan bir kuruluş olmanın da mutluluğunu yaşıyoruz. 2023 yılında da teknolojik gelişmeleri yakından takip etmeyi, uygulamayı, inovatif çalışmalarla kalkınmayı sürdürmeyi hedefliyoruz.

  Sevgi ve saygılarımla…

                                                                                                                                                                                                                                                                                               İDRİS AYBİRDİ

imza-2.png
bottom of page